Penktokai prisidėjo prie akcijos „Darom“

• Paskelbta: 2024-04-09

„Darom“ – tai tarptautinis judėjimas, turintis sveiko ir švaraus nuo atliekų pasaulio viziją. Kasmet prie akcijos prisijungia šimtai tūkstančių lietuvių ir tai viena reikšmingiausių pilietinių iniciatyvų, siekianti kovoti su atliekų problema. Kasmetinis aplinkos švarinimas be abejonės prisideda prie sąmoningumo didinimo dėl pasaulinės atliekų problemos, o svarbiausia – sutelkia žmones, institucijas bei verslą vieningoms pastangoms tai spręsti.

Balandžio 9 dieną Kybartų „Saulės“ progimnazijos 5a ir 5b klasės mokiniai bei klasių vadovės V. Žvirblienė ir A. Nacevičienė taip pat prisijungė prie akcijos „Darom“. Dėkojame Kybartų seniūnui R. Šunokui, kuris taip pat palaikė šią mokinių iniciatyvą, dėkojo mokiniams, kad jie yra neabejingi prisidedant prie mūsų miestelio gražinimo. Gyvename gražiame miestelyje, todėl norime, kad mūsų aplinka būtų švari, graži ir išliktų žaliuojanti. Džiaugiamės, kad visi kartu gražiname savo aplinką. Juk tuoj atsigaus gamta – sužaliuos medžiai, sužydės gėlės, ir džiugu, kad nebus matyti šiukšlių.

Mylėkime ir saugokime gamtą, juk ji – mūsų namai.

5a ir 5b klasės vadovės Agnė ir Vilma