Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 7-12 klasių mokinių technologijų olimpiada „Kūrybos virusas“

• Paskelbta: 2024-04-10

Kovo 28 dieną Kybartų ,,Saulės“ progimnazijoje susirinko Vilkaviškio rajono 7-12 klasių mokiniai rungtyniauti technologijų olimpiadoje. Šio renginio tikslas – skatinti mokinius domėtis technologijomis, ugdyti mokinių savarankiškumą, kūrybiškumą, iniciatyvumą, smalsumą ir socialinį atsakingumą. Atvyko besidomintys rankdarbiais, gebantys pagaminti įvairius gaminius iš medienos, metalo, siūlų, audinio ir kitų medžiagų. Olimpiadoje dalyvavo 20 mokinių (9 tekstilės ir 11 konstrukcinių medžiagų programose). Dalyvių namų darbai buvo eksponuojami konferencijų salėje. Parodą aplankė ir mūsų mokyklos mokiniai. Po olimpiados atidarymo dalyviai išsiskirstė į technologijų kabinetus kurti gaminius pasirinkta technika. Pynė apyrankes, siuvinėjo , siuvo, mezgė, drožinėjo, virino ir lankstė metalus, vėrė šiaudelių sodus ir t.t. Darbo tvarką, kūrybiškumą, gaminių praktinę vertę ir estetinę išvaizdą vertino autoritetinga technologijų mokytojų komisija.

Džiaugiamės mūsų mokyklos mokinių pasiekimais olimpiadoje. 7-8 klasių Vilkaviškio rajono mokinių tarpe tekstilės programoje aštuntokė Amanda Senkutė už savo darbą buvo įvertinta nominacija „Už etnokultūros tradicijų puoselėjimą“. Gustės Kavalėlytės pinti sodai – įvertinti antrąja vieta. O Nojaus Norkeliūno darbai konstrukcinių medžiagų technologijose įvertinti pirmąja vieta. Be to Nojus atstovaus Vilkaviškio rajono 7-8 klasių mokiniams respublikinėje technologijų olimpiadoje Vilniuje.

Didžiuojamės mūsų aštuntokų pasiekimais ir linkime sėkmės Nojui respublikinėje technologijų olimpiadoje.