• Paskelbta: 2024-04-30

Balandžio 24 dieną progimnazijoje vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių fizikos olimpiada. Jos metu mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti žinias įvairiose fizikos srityse. Olimpiadoje dalyvavo septyni progimnazijos aštuntokai - Jorė Gudiškytė, Justė Gražulytė, Justė Rickevičiūtė, Giedrė Šukaitytė, Titas Sabaliauskas, Povilas Mickevičius ir Gustas Damidavičius.

I - ąją vietą laimėjo 8a klasės mokinė Justė Gražulytė, II - ąją vietą laimėjo 8a klasės mokinė Jorė Gudiškytė, III - ąją vietą laimėjo 8a klasės mokinys Povilas Mickevičius. Dėkojame fizikos mokytojai metodininkei Janinai Judickienei, padėjusiai pasiruošti ir suteikusiai galimybę dalyvauti olimpiadoje.