Pasaulio kybartiečių draugijos padėkos mokiniams

• Paskelbta: 2023-06-16
  • Kategorija: Didžiuojamės

2023 m. birželio 13 dieną Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje, Pasaulio kybartiečių draugijos mokslininkų fondas už labai gerus mokymosi rezultatus, aukštus pasiekimus dalykinėse olimpiadose, konkursuose bei visuomeninę veiklą padėkos raštais ir piniginiais prizai apdovanojo du Kybartų ,,Saulės“ progimnazijos mokinius: Dovį Dragūnaitį, 6b klasės mokinį ir Justę Gražulytę, 7a klasės mokinę. Premijas geriausiems mokiniams įteikė profesorius Romas Baronas ir docentė Alina Vaškelytė.

Dėkojame Pasaulio kybartiečių draugijai už progimnazijos mokinių pasiekimų įvertinimą, o Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos bendruomenei už galimybę dalyvauti gražioje gabių mokinių ir mokytojų padėkos šventėje.