Respublikiniam kūrybinių darbų ,,Bendraukime sveikai. Mokinio priešpiečių dėžutė“ konkursui pasibaigus

• Paskelbta: 2023-12-14
  • Kategorija: Konkursai

Vienas iš gyvenimo malonumų – maistas. Per technologijų pamokas mokomės ką reikėtų valgyti, kad būtume ir sotūs, ir sveiki. Labai svarbu bendrauti ir dalintis savo patirtimi ir mokytis vieniems iš kitų. Šiemet aptarėme kaip galėtume sveikiau pavalgyti mokykloje atsinešdami maisto iš namų. Dėliojome mėgstamus produktus į priešpiečių dėžutes. Gražiausių ir sveikiausių darbų nuotraukas siuntėme į respublikinį kūrybinių darbų ,,Bendraukime sveikai. Mokinio priešpiečių dėžutė“ konkursą, kurį organizavo Klaipėdos ,,Versmės“ progimnazija.

Ta pati mokykla ruošiasi išleisti virtualią ,,Šaltibarščių knygą“. Daugelis mėgstame šį patiekalą ir turime savo receptą. Organizatoriai kvietė dalintis savo patirtimi ir atsiųsti užrašytus tradicinių ir netradicinių šaltibarščių receptus iliustruotus nuotraukomis. Mūsų progimnazijos 7 klasės mokinių Simonos Bieliauskaitės ir Gabrielės Kriščiūnaitės atlikti darbai pateks į ruošiamą knygą. Simonos užrašytą receptą respublikinio kūrybinių darbų konkurso organizatoriai įvertino pirmąja vieta septintų klasių mokinių darbų tarpe. Sveikiname Simoną.

Linkime visiems maitintis sveikai ir skaniai.