Dar viena naujiena

• Paskelbė : Karolis
  • Paskelbta: 2022-03-02

Vasario 22 d. progimnazijoje vyko 1 – 4 klasių mokinių dailyraščio konkursas „Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“. Pirmų klasių grupėje 1 – ąją vietą laimėjo 1a klasės mokinys Lukas Žaldokas, antrų klasių grupėje – 2c klasė mokinė Gerda Kulvinskaitė, trečių klasių grupėje – 3a klasės mokinė Deimantė Bendžiūtė,  ketvirtų klasių grupėje – 4c klasės mokinys Arnas Bugajevas.

Už dalyvavimą konkurse mokiniai apdovanoti padėkos raštais.

Nugalėtojų rašto darbai pristatyti į Virbalio pagrindinę mokyklą, kurioje vyks II –asis konkurso etapas.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės.

Nuotraukos:
Fotografas Fotografas