Sporto renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“

• Paskelbta: 2023-05-02

Balandžio 27 d. Kybartų „Saulės“ progimnazijos 5a klasės mokiniai su klasės vadove R. Šilkauskienė  bei tėvais A. T. Arštikaičiais dalyvavo „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ sporto renginyje Vilkaviškyje. Šis renginys buvo skirtas paminėti Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklos 30- metį. Renginys prasidėjo eisena nuo Vilkaviškio sporto pramogų centro į Vilkaviškio „Aušros“ gimnaziją. Renginį sveikinimo kalba pradėjo Vilkaviškio rajono meras A. Neiberka ir vicemerė D. Riklienė. Pasibaigus sveikinimo kalboms visos ugdymo įstaigos įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Vėliau vyko sportinė programa, kurioje 3 – ose amžiaus grupėse, estafečių rungtyse varžėsi viso ugdymo įstaigos su tėvų atstovais.

Už dalyvavimą renginyje ugdymo įstaigoms Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė L. Sadauskienė įteikė padėkas ir atminimo dovaną – obuolį.