Susitikimas su rašytoja

• Paskelbta: 2023-05-06

Gegužės 5 d. 1-3 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su rašytoja, dailininke Ramune Savickyte. Rašytoja prisistatė keturias „Adelės dienoraščio“ dalis, skaitė knygų ištraukas, lentoje piešė knygų veikėjus, parodė, kaip paprastai ir greitai gimsta iliustracijos jos knygelėse, atsakė į mokinių klausimus. Rašytoja padovanojo klasėms ir bibliotekai knygelių, o kiekvienam vaikui įteikė spalvinimo knygelę su knygos personažais. Susitikimo pabaigoje mokiniai kantriai laukė autorės autografo. Grįžę iš susitikimo pasidalijo įspūdžiais, pasidžiaugė gyvai susitikę su rašytoja, vartė knygeles, spalvino knygos veikėjus, pažadėjo tęsti draugystę su Adele.

Susitikimą organizavo mokytojos Kristina Antanavičienė ir Oksana Kriaučiūnienė.