Paskaita „Viešasis kalbėjimas“

  • Paskelbė : Administratorius Administratorius
  • Paskelbta: 2023-11-30
  • Kategorija: Renginiai

      Ar kada susimąstėme, kas apskritai yra kalba, kokia jos svarba ir ką ji mums reiškia? O kam mąstyti apie dalykus, kurie yra tarsi duotybė, savaime suprantami? Ar žinojote kokios yra trys didžiausios žmonių baimės? Mirtis, gyvatės įkandimas ir viešasis kalbėjimas. 

      Dažnai bijodami ir vengdami viešai pasisakyti žmonės atsisako savo svajonių, profesinės karjeros. Vengiant viešo kalbėjimo sunku prisitaikyti ir naujame kolektyve, naujoje aplinkoje. 

      Lapkričio 29d.  mokykloje viešėjo užimtumo tarnybos vyresnioji specialistė Kamilė Kasulaitytė ir Vilkaviškio kultūros centro režisierė, renginių organizatorė Daiva Kasulaitienė, kurios 7-8 klasių mokinius supažindino su viešuoju kalbėjimu. Susitikimo metu mokiniai ne tik susipažino su teorine dalimi: kokie viešojo kalbėjimo tipai, kokia nauda, kaip įveikti viešojo kalbėjimo baimę, kuo svarbi kūno kalba, bet ir atliko pratimus: bandė leisti garsus nuo labai tylaus iki garsaus ir atvirkščiai, taip pat mokinosi sakyti greitakalbes, kurios skambėjo labai nuotaikingai ir kitus pratimus.

Karjeros ugdymo specialistė Agnė Nacevičienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos