Dalyvavome integruotoje pamokoje ,,Lietuva skaito “, skirtoje paminėti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną

• Paskelbta: 2024-05-08

Gegužės 7 dieną – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną – minėjome 120 spaudos atgavimo metų, tad mūsų progimnazijos bendruomenė jungėsi į Lietuvos leidėjų asociacijos ir Lietuvos spaustuvininkų asociacijos sumanytą akciją „Lietuva skaito“.

1-8 kl. mokiniai dalyvavo integruotoje  pamokoje  ,,Lietuva skaito “, skirtoje  paminėti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Mokiniai kartu su savo mokytojais  dalykų pamokose ar net pasirinktoje mokyklos erdvėje išradingai  skaitė savo atsineštas, labiausiai patinkančias, tebeskaitomas, parekomenduotas knygas... Skaitėme ne tik klasėse ar bibliotekoje, bet ir sporto salėse, koridoriuose, net laiptinėse.

Nusiritus skaitymo bangai, pasidžiaukime užfiksuotomis akimirkomis su knyga ir tikėkimės, kad kiekvienas savaip išgyvenome skaitymo stebuklą!