Draugystė

• Paskelbta: 2024-10-15

Spalio 14 d. Kybartų „Saulės“ progimnazijos mokiniai (Dominykas, Domas, Luka ir Augustė) lankėsi vaikų darželyje „Kregždutė“, su vaikais kalbėjo apie džiaugsmą, ne tik klausėsi mažųjų kas jiems teikia džiaugsmą, bet ir kūrė „naują draugą“, kuris jų grupėje suteiktų daugiau džiugesio. Pasikalbėję šeštokai mažiesiems savo draugams padovanojo daug gerų emocijų suteikusį pasirodymą: Augustė pradžiugino akrobatiniais sugebėjimais, Dominykas – magijos triukais.

Mokiniai grįžo su geromis emocijomis ir laimingomis šypsenomis. Šeštokams tai buvo naudinga patirtis. Šeštokų mintys: Domas: „Darželyje sekėsi normaliai. Vaikai džiaugėsi, jiems patiko. Ir man pačiam patiko.“ Dominykas: „Daržely buvo labai smagu. Iš pradžių buvo labai nedrąsu, bet paskui pasidarė drąsiau. Piešti naują draugą, manau, sekėsi gerai, bet magijos triukai nelabai sekėsi. Daugumą triukų jie žinojo, bet kurių nežinojo, sekėsi gerai. Paskui ėjom į mažiukų grupę pas mūsų seną auklėtoją. Ten pasikalbėjom kaip mokykloj sekasi, trumpai pažaidėm su mažiukais, pabuvom prie lauko žaidimų ir grįžom į mokyklą.“ Augustė: „Aš jaučiausi smagiai, man pavyko padaryti triukus ir man labai patiko. Galėčiau dirbti darželyje auklėtoja J“. Luka: „Man patiko vaikų draugiškumas ir malonumas, nors ir buvo iš pradžių nelabai drąsūs. Vėliau įsidrąsino ir pradėjo labiau bendrauti ir žaisti. Sunkiausia buvo paaiškinti kaip ir ką daryti“.

6B klasės vadovė Agnė Nacevičienė