Lietuvos mokyklų žaidynių merginų futbolo 5x5 finalinės varžybos

• Paskelbė : Administratorius Administratorius
  • Paskelbta: 2024-02-12
  • Kategorija: Sportas

Vasario 9 dieną Utenos daugiafunkciniame sporto centre vyko 2023-2024 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių merginų futbolo 5x5 finalinės varžybos. Dalyvavo 4 komandos: Gargždų „Minijos“ progimnazija, Utenos Krašuonos progimnazija, Kybartų „Saulės“ progimnazija, Vilniaus Žvėryno gimnazija.

Mūsų progimnazijos komanda laimėjo antrą vietą. 4:1 įveikė Gargždų „Minijos“ progimnaziją, 4:0 nugalėjo Utenos Krašuonos progimnaziją ir po įtemptos kovos nusileido Vilniaus Žvėryno gimnazijai, kuri ir tapo Lietuvos mokyklų žaidynių merginų futbolo 5x5 čempionėmis. Mūsų komandos garbę gynė Jorė Gudiškytė 8a kl., Simona Bieliauskaitė 7a kl., Jonė Matveičikaitė 7a kl., Tėja Albertynaitė 6b kl., Ugnė Liaukevičiūtė 8b kl., Gustė Kavalėlytė 8b kl., Urtė Katiliūtė 5b kl., Evelina Morkevičiūtė 7b kl., Luka Nacevičiūtė 6b kl., Andrėja Vilčinskaitė 6b kl., Grėtė Katiliūtė 8a kl. ir Keila Arštikaitytė 6a kl. Komandą treniruoja Liutauras Savickas.

Sveikiname komandą ir trenerį su puikiu pasiekimu.