Merginų futbolo komanda Ladygolas Lietuvos regionų finaluose

• Paskelbta: 2024-03-12
  • Kategorija: Sportas

2024-03-07 dieną progimnazijos merginų futbolo komanda dalyvavo Ladygolas Lietuvos regionų finaluose Kazlų rūdoje. Mūsų 5-6 klasių merginos užėmė I vietą ir pateko tarp 8 stipriausiųjų Lietuvos mokyklų komandų, kurios Prienuose kovos superfinale dėl Lietuvos čempionių vardo.

Mūsų komanda laimėjo 4:1 prieš Pajūrio Stanislovo Brižiškio gimnaziją, 3:2 laimėjo prieš Gražiškių gimnazijos komandą, 2:0 laimėjo priš Kačerginės mokyklos - daugiafunkcio centro komandą ir sužaidė lygiomis 0:0 su Kauno KTU inžinerijos licėjaus komanda.

Progimnazijos garbę gynė 6a klasės mokinės Keila Arštikaitytė, Brigita Švenčiūnaitė, Airida Degutytė, Meida Launikonytė, 6b klasės mokinės Tėja Albertynaitė, Luka Nacevičiūtė, Andrėja Vilčinskaitė, 5a klasės mokinė Deimantė Bendžiūtė ir 5b klasės mokinė Urtė Katiliūtė. Komandą ruošė treneris Liutauras Savickas.

Sveikiname žaidėjas ir jų trenerį!