Olimpinis mėnuo 2023

• Paskelbta: 2023-11-29
  • Kategorija: Projektinė veikla

2c klasės mokiniai spalio mėnesį dalyvavo projekte „Olimpinis mėnuo 2023“, kurio tikslas – skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti mokiniams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą.

Pirmąją savaitę vaikus lydėjo superherojus Ąžuolas, kuris kvietė kas rytą atlikti mankštą, aktyviai žaisti per pamokas ir pertraukas, su tėveliais atlikti užduotis gamtoje. Antrąją savaitę superherojus Amis priminė vaikams sveikos mitybos principus. Antrokai vaišinosi vaisiais, daržovėmis, pristatė savo paruoštas sveikų užkandžių dėžutes, dalyvavo vandens gėrimo iššūkyje. Trečiąją savaitę kartu su superheroje Una mokiniai mokėsi kokybiškai ilsėtis – išmoko atsipalaidavimo pratimų, išbandė miego terapiją. Paskutiniąją projekto savaitę superherojė Luka kvietė pažinti emocijas, padėjo išsiaiškinti, kas yra pagarba ir draugystė.

Mokiniai už aktyvų dalyvavimą projekte „Olimpinis mėnuo 2023“ apdovanoti diplomais.

Projekto organizatoriai – Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Sveikatos apsaugos ministerija bei Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

2c klasės mokytoja Kristina Antanavičienė