Popietė Kybartų socialinėse dirbtuvėse „Kybartų skanėstai“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-05-19

Gegužės 17 dieną 1b klasės mokiniai lankėsi Kybartų socialinių paslaugų centre. Mokiniai sužinojo, kaip dirba žmonės, turintys negalią, socialinėse dirbtuvėse „Kybartų skanėstai“. Vaikai įdėmiai stebėjo, kaip kruopščiai tie žmonės kočiojo tešlą, barstė ją sezamo sėklomis ir kepė bandeles. Mokinius šeimininkai pavaišino šiltomis ką tik iškeptomis saldžiomis bandelėmis. Daugelis mokinių nežinojo, kad būtent čia, Kybartų socialinėse dirbtuvėse, galima užsisakyti bandelių, sausainių ar picos apkepėlių ir jų nusipirkti. Be to, žmonės su negalia dar prižiūri šiltnamį, kuriame augina ką tik pasodintus pomidorus.

Vaikai dar lankėsi ir Kybartų Vaikų dienos centre. Čia dirbanti Manto mama Silvijana Ažukienė papasakojo vaikams, kaip turiningai galima praleisti laiką po pamokų. Mokiniai čia žaidė, piešė, lenktyniavo... ir net ilsėjosi. Laikas nepraėjo veltui. Vaikai klausydamiesi ir dalyvaudami įvairiose veiklose rinko žinias po kruopelytę ir dėjo jas į savo žinių lagaminą.

Visos žinios ateity tikrai pravers.