5a, 5b kl. mokinių dalyvavimas ilgalaikiame knygų skaitymo skatinimo projekte

• Paskelbta: 2023-02-14

Vasario 7 ir 10 dienomis 5a, 5b klasių mokiniai dalyvavo ilgalaikiame knygų skaitymo skatinimo projekte ,,Knygos, kurias skaitė jūsų tėveliai, seneliai, mokyklos darbuotojai…“.

Šįkart literatūros pamokos persikėlė į jaukią bibliotekos erdvę, kur penktokams istorinę knygą ,,Vilniaus legenda ’’skaitė psichologė L. Vasiliauskienė ir soc. pedagogė I. Linkevičienė.

Šios pamokos buvo skirtos paminėti ir artėjančiajai Lietuvos valstybės atkūrimo dienai… Visi kartu iš naujo mokėmės pasakoti, vertinti ir jausti savo šalies istoriją. 5a, 5b kl. mokiniai kalbėjo apie mūsų valstybės susikūrimo istoriją, patys rašė pamąstymus ,,Ką man reiškia būti lietuviu (-e) ir gyventi Lietuvoje?“. Savo įspūdžius apie išgirstą ir perskaitytą istoriją mažieji kūrėjai perteikė piešdami iliustracijas, kurdami pamąstymus.

Smagu, kad mūsų penktokai moka nuoširdžiai džiaugtis artėjančia vasario 16-ąja…