Rugsėjo 1-osios šventė progimnazijoje

Gelsvus laukus nušviečia,

Dilin-dilin varpelis

Vaikus mokyklon kviečia!

Kybartų „Saulės“ progimnazijos kiemelyje nuskambėjo Rugsėjo 1-osios varpelis. Šį rudenį jis ir vėl sukvietė gausų būrį vaikų, jų tėvelių, mokytojų į Mokslo ir žinių dienos šventę. Mokyklos bendruomenę pasveikinti su mokslo metų pradžia atvyko Lietuvos Respublikos seimo narys Algirdas Butkevičius, Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Kybartų seniūno pavaduotoja Nijolė Karnickienė. Mokiniams, jų tėveliams, mokytojams- visiems palinkėjo sėkmės, kantrybės, gražaus tarpusavio bendravimo ir supratimo. Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas dailės vyresniajai mokytojai Vaidai Plaušinienei bei vyresniajai etikos mokytojai Agnei Nacevičienei įteikė padėkos raštus už mokyklos erdvių puoselėjimą, pavaduotojui ugdymui V.Boguk – už iniciatyvą puoselėjant mokyklos turtą. Įteiktos dovanėlės ir nedrąsiems pirmokėliams. Kybartų „Saulės“ progimnazijos direktorius Arvydas Judickas taip pat pasveikino visus susirinkusius su švente, apdovanojo buvusius progimnazijos pirmūnus padėkos raštais ir simboline dovanėle, palinkėjo sėkmės naujaisiais mokslo metais, priminė mokiniams, kad mokslas yra ne žaidimas, o sunkus darbas, taigi jų darbas – mokytis.

Šventėje linksmai nuskambėjo progimnazijos mišraus ansamblio daina „Svajonių erdvės“ (vadovė Vilija Gaurienė), nuotaikingus šokius susirinkusiems dovanojo mergaičių šokių grupės „Liepaitės“ ir „Liepos“ (vadovė Greta Meseckaitė).

Smagiai pašokę, padainavę mokiniai rinkosi į šventines pamokas klasėse. Linkime visiems sėkmingų mokslo metų.