Dainų ir šokių festivalis

• Paskelbta: 2022-11-07

Mokykloje spalio 27 d. vyko jau tradiciniu tapęs dainų ir šokių festivalis Vilkaviškio rajono pradinių klasių mokiniams „Supinkime dainų ir šokių pynę“. Po visų karantinų ir kitų gyvenimo negandų išsiilgę gyvo bendravimo dalyvių prigužėjo pilna salė - vos talpino visus norinčius. Renginyje pasirodė beveik visų klasių atstovai iš mūsų mokyklos, taip pat akį džiugino ir svečių iš šešių mokyklų šokėjai ir dainininkai. Labai džiaugiamės sulaukę festivalyje artimų svečių, tai meninės raiškos studijos „Mes“ atlikėjai iš Kybartų Rasos mokyklos. Visus gausiai susirinkusius dalyvius pasveikino mokyklos direktorius Arvydas Judickas. O po renginio apdovanojo padėkos raštais ne tik kolektyvus, bet ir juos ruošusius mokytojus ir vadovus. Renginį vedė penktokai: Andrėja Vilčinskaitė ir Kajus Kazlauskas.

Ačiū jiems bei visiems, prisidėjusiems, kad šventė įvyktų.

Festivalio organizatorės - mokytojos Asta Pasaulytė ir Inga Vaitkevičienė