1-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Tėvynei iš vaiko širdelės“

  • Paskelbė : Administratorius Administratorius
  • Paskelbta: 2024-03-05
  • Kategorija: Renginiai

    Kovo 1-ą dieną mokykloje vyko 1-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Tėvynei iš vaiko širdelės“. Atsakingai besiruošdami siekėme ugdyti pradinių klasių mokinių estetinį, pilietinį ir kultūrinį sąmoningumą, puoselėti meninio žodžio raišką ir ugdyti vaikų sceninę kultūrą.

      Mokyklos skaitovų konkurse pirmąją vietą 1-2 klasių tarpe laimėjo 2c klasės mokinė Dominyka Gražulytė, antrąją vietą - 2a klasės mokinys Kajus Skirpstas. Pirmą vietą 3-4 klasių tarpe laimėjo 3a klasės mokinė Mėta Kudirkaitė, antrąją vietą laimėjo 3b klasės mokinė Luknė Dragūnaitytė.

      Sveikiname nugalėtojus!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos