6-8 klasių mokinių geografijos olimpiada ,,Gaublys“

  • Paskelbė : Administratorius Administratorius
  • Paskelbta: 2024-03-03
  • Kategorija: Renginiai

      Vasario 28 d. Kybartų „Saulės“ progimnazijoje vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo 6-8 klasių mokinių geografijos olimpiada ,,Gaublys“. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Mokiniai stropiai ruošėsi konkursui. Sunkus darbas neatsiėjo veltui. 7b klasės mokinys Dovis Dragūnaitis užėmė pirmą vietą tarp visų rajono septintokų, o 6b klasės mokinys Arnas Bugajevas užėmė taip pat pirmąją vietą tarp rajono šeštokų. Mokiniams buvo įteiki diplomai bei savivaldybės atminimo dovanėles. Mokinius ruošė mokytoja Rūta Šukaitytė.

      Sveikiname dalyvius, lauksime kitų olimpiadų.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos