1-4 klasių mokinių dailyraščio konkursas ,,Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“

  • Paskelbė : Administratorius Administratorius
  • Paskelbta: 2024-03-06
  • Kategorija: Renginiai

      Vasario 29 dieną Virbalio pagrindinėje mokykloje vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (1-4) klasių mokinių dailyraščio konkurso ,,Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“ III-asis etapas, kuriame III-ąją vietą pirmųjų klasių tarpe užėmė 1a klasės mokinys Aleksas Šinkariovas (mokytoja Birutė Urbonienė), III-ąją vietą trečiųjų klasių tarpe užėmė 3b klasės mokinys Pijus Paužas (mokytoja Laima Kriščiūnienė).

      Nugalėtojai apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis. Sveikiname!

      Kybartų „Saulės“ progimnazijoje vykusio dailyraščio konkurso II -ojo etapo nugalėtojai 1a klasės mokinys Aleksas Šinkariovas (mokytoja Birutė Urbonienė), 2c klasės mokinė Aiva Bukšnytė (mokytoja Kristina Antanavičienė), 3b klasės mokinys Pijus Paužas (mokytoja Laima Kriščiūnienė), 4c klasės mokinė Kamilė Lukšytė (mokytoja Jolanta Liorančienė) apdovanoti padėkos raštais.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos