Respublikinė nuotolinė pamoka „Įdomiausi pasaulio namai“

• Paskelbta: 2024-03-18

2c klasės mokiniai dalyvavo respublikinėje nuotolinėje pamokoje „Įdomiausi pasaulio namai“, kurią organizavo Šiaulių techninės kūrybos centras. Sumaniosios inžinerijos mokytoja Simona Skėrė įdomiai ir vaizdžiai papasakojo apie įdomiausius pasaulio namus, neįprastus pastatus, išmaniąsias technologijas, ateities namus. Antrokai susipažino su profesijomis, kurių reikia, kad namas būtų pastatytas, aptarė namo statymo etapus, išsiaiškino, iš kokių medžiagų yra statomi namai. Mokiniai atliko užduotis – ieškojo paslėptų žodžių, skaičiavo, kūrė savo svajonių namo eskizą.

Šis centras kviečia visus vaikus dalyvauti kūrybinių konstrukcijų konkurse „Mano svajonių namas“ ir varžytis dėl puikių prizų (https://www.siauliaitech.lt).

Pradinių klasių mokytoja Kristina Antanavičienė