Tarptautinis projektas „Kartu paskaitykim knygelę“

• Paskelbta: 2024-03-18

2c mokiniai dalyvavo tarptautiniame projekte ,,Kartu paskaitykim knygelę“, kurio tikslas – skatinti šalies ir užsienio lietuvių vaikų skaitymą bei domėjimąsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas.

Antrokai skaitė ir aptarė rašytojos Evelinos Daciūtės knygas. Labai patiko knyga „Lubinų labirintas“. Ją perskaitę mokiniai kalbėjo apie svarbiausias vertybes – sąžiningumą, draugystę, mokėjimą dalytis, drąsą, gebėjimą būti savimi. Pagaminę savo meškius, vaikai juos pristatė klasės draugams – sugalvojo vardą, apibūdino jo charakterį, pomėgius, svajones. Įkvėpti istorijos „Trys keksiukai“ kūrybiškai papuošė savo iškeptus keksiukus ir draugiškai jais pasivaišino. Įdomiausia buvo kurti savo istorijas, kurių herojai – rašytojos Evelinos Daciūtės knygų veikėjai.

Projektas baigėsi, tačiau antrokai ir toliau tęsia draugystę su knygomis ir jų veikėjais.

Pradinio ugdymo mokytoja Kristina Antanavičienė