• Paskelbta: 2024-03-15

Kovo 14 d. Kybartų ,,Saulės“ progimnazijoje vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo 5-8 klasių mokinių matematikos čempionatas. Jame varžėsi geriausi mokiniai-matematikai iš aštuonių rajono mokyklų.

Mūsų progimnazijos mokiniai iškovojo net keturias prizines vietas. Geriausiu penktųjų klasių tarpe tapo 5a klasės mokinys Arnas Žiburis, antroji vieta atiteko 5b klasės mokiniui Dominykui Kriščiūnui. Septintųjų klasių tarpe pirmąją vietą iškovojo 7b klasės mokinys Dovis Dragūnaitis, o antrąją vietą – 7a klasės mokinys Mantas Puskunigis. Mokinius ruošė mokytoja Rimutė Krasnauskienė. Mokiniams buvo įteikti diplomai bei savivaldybės atminimo dovanėlės.