5B KLASĖS MOKINIAI KŪRĖ ELEKTRONINĘ MĮSLIŲ KNYGĄ „MENU MĮSLĘ KETURGYSLĘ“

• Paskelbta: 2024-03-26

5B klasės mokiniai per lietuvių literatūros pamoką kūrė ir iliustravo mįsles. Vėliau visos mįslės gražiai sugulė mįslių knygelėje. Yra sakoma, kad spėti mįsles – tai dalyvauti protų mūšyje. Laimi tas, kuris greičiau atpažįsta užuominas ir įžiūri ryšius tarp iš pirmo žvilgsnio nesusijusių dalykų. Mįslių minimas – tikras proto lavinimas ir smagus kalbos žaidimas.

Kviečiame ne tik paskaityti 5b klasės elektroninę mįslių knygą „Menu mįslę keturgyslę“, bet pasukti galveles ir įminti mįsles. Knygoje mįslės yra įgarsintos. Jas įgarsino mįslių autoriai – šaunieji penktokai.

Mįslių knygą rasite paspaudę nuorodą

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ingrida Valaitienė