Neformalusis švietimas

Kviečiame mokinius į šiuos būrelius ir kitus neformaliojo ugdymo užsiėmimus 2020-2021 mokslo metais:

Eil. Nr.

Mokytojai

Būreliai, sekcijos

1.

V. Gaurienė

Dainavimo ansamblis

2.

K. Antanavičienė

Jaunųjų tyrėjų būrelis

3.

R. Šilkauskienė

Kvadrato sekcija

4.

J. Liorančienė

Saugaus eismo būrelis

5.

R. Šilkauskienė

DSV sekcija

6.

 I.Vaitkevičienė

Folkloro būrelis

7.

 I.Zaleckienė

Būrelis „Žiniukai“

8.

S. Birštonienė

Jaunųjų informatikų būrelis

9.

O. Kriaučiūnienė

Lankstinių būrelis

10.

L. Kriščiūnienė

Būrelis „Kodėlčiukai“ 

11.

B. Urbonienė

Darščiųjų rankų būrelis

12.

R. Kriščiūnienė

Pinikų būrelis

13.

R. Albaitienė

Dailės būrelis

14.

D. Mickevičiūtė

1-4 kl. šokio būrelis

15.

L. Savickas

1-4 kl. futbolo sekcija

16.

V. Gaurienė

Dainavimo ansamblis

17.

V. Plaušinienė

Dailės būrelis

18.

R. Šilkauskienė

Kūno kultūros būrelis

19.

G. Vilimaitis

Fotografų ir kino meno būrelis

20.

L. Daubaras

Muzikos instrumentų ansamblis

21.

  A.Nacevičienė

Dizaino būrelis

22.

V. Valiokas

Lengvosios atletikos būrelis

23.

V. Murinienė

Darbščiųjų rankų būrelis

24.

D. Vaitkevičius

Medžio darbų būrelis

25.

D. Mickevičiūtė

5-8 kl. šokio būrelis

 2020-2021 mokslo metų neformaliojo ugdymo tvarkaraštis:

Eil. Nr.

Mokytojai

Būreliai, sekcijos

Val. skč.

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketviradienis Penktadienis
       

Vieta

Laikas

Vieta

Laikas

Vieta

Laikas

Vieta

Laikas

Vieta

Laikas

1.

V. Gaurienė

Dainavimo ansamblis

2

 

 

Konferencijų salė

14.05-15.05

Konferencijų salė

14.05-15.05

 

 

 

 

2.

K. Antanavičienė

Jaunųjų tyrėjų būrelis

1

 

 

 

 

 

 

22 kab.

13.20-14.20

 

 

3.

R. Šilkauskienė

Kvadrato sekcija

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Didžioji sporto salė

14.00-15.00

4.

J. Liorančienė

Saugaus eismo būrelis

1

 

 

103 kab.

13.20-14.20

 

 

 

 

 

 

5.

R. Šilkauskienė

DSV sekcija

1

 

 

Didžioji sporto salė

13.00-14.00

 

 

 

 

 

 

6.

  I.Vaitkevičienė

Folkloro būrelis

1

 

 

 

 

 

 

 

 

11

12.15-13.15

7.

 I.Zaleckienė

Būrelis „Žiniukai“

1

 

 

 

 

21 kab.

13.10-14.10

 

 

 

 

8.

S. Birštonienė

Jaunųjų informatikų būrelis

1

23 kab.

14.05-15.05

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

O. Kriaučiūnienė

Lankstinių būrelis

1

 

 

 

 

104 kab.

12.05-13.05

 

 

 

 

10.

L. Kriščiūnienė

Būrelis „Kodėlčiukai“ 

1

 

 

25 kab.

14.05-15.05

 

 

 

 

 

 

11.

B. Urbonienė

Darščiųjų rankų būrelis

1

 

 

12 kab.

13.10-14.10

 

 

 

 

 

 

12.

R. Kriščiūnienė

Pinikų būrelis

1

 

 

 

 

 

 

 

 

16 kab.

12.05-13.05

13.

R. Albaitienė

Dailės būrelis

1

 

 

102 kab.

13.10-14.10

 

 

 

 

 

 

14.

D. Mickevičiūtė

1-4 kl. šokio būrelis

3

Kultūros centras

14.00-16.00

 

 

Kultūros centras

15.00-16.00

 

 

 

 

15.

L. Savickas

1-4 kl. futbolo sekcija

3

Sporto salė

13.00-14.30

 

 

Sporto salė

13.00-14.30

 

 

 

 

16.

V. Gaurienė

Dainavimo ansamblis

1

 

 

 

 

Konferencijų salė

15.00-16.00

 

 

 

 

17.

V. Plaušinienė

Dailės būrelis

1

 

 

326 kab.

14.05-15.05

 

 

 

 

 

 

18.

R. Šilkauskienė

Kūno kultūros būrelis

1

 

 

 

 

 

 

Mažoji sporto salė

14.00-15.00

 

 

19.

G. Vilimaitis

Fotografų ir kino meno būrelis

2

 

 

 

 

Aktų salė

15.00-16.00

Aktų salė

15.00-16.00

 

 

20.

L. Daubaras

Muzikos instrumentų ansamblis

2

Kultūros centras

15.00-17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

 A.Nacevičienė

Dizaino būrelis

1

Dailės studija

15.00-16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

V. Valiokas

Lengvosios atletikos būrelis

1

 

 

Didžioji sporto salė

14.50-15.50

 

 

 

 

 

 

23.

V. Murinienė

Darbščiųjų rankų būrelis

1

 

 

 

 

108 kab.

14.30-15.30

 

 

 

 

24.

D. Vaitkevičius

Medžio darbų būrelis

1

 

 

 

 

022 kab.

14.25-15.25

 

 

 

 

25.

D. Mickevičiūtė

5-8 kl. šokio būrelis

1

Kultūros centras

16.00-17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atnaujinta: 2022-05-30